ПАЛИВНИЙ РИНОК В УКРАЇНІ МОЖЕ ЗАЛИШИТИСЬ «В ТІНІ»

09 грудня, 10:25

Паливний ринок України - чи зможе він витримати податкове навантаження та монопольні правила гри?
 

На сьогодні для українського бізнесу актуальним питанням є використання інноваційних технологій з економії нафтопродуктів за європейськими правилами та робота з новим акцизним податком, який підняв хвилю обурення на паливному ринку.


Висвітленням цих проблем став перший всеукраїнський форум «Облік нафтопродуктів 2016», що буде проходити в Києві 14 квітня і допоможе підприємцям розкрити принципи ведення бізнесу у нових умовах податкового законодавства та використання інноваційних методів обліку палива.


На думку організатора форуму, директора компанії «УКРАВТОНОМГАЗ» Дорофеєва Андрія Сергійовича, першим кроком євроінтеграції українського нафтогазового ринку є узаконення будівництва газових та дизельних автозаправних пунктів.


«Ми вирішили підняти всі проблемні питання нафтогазового сектору, які давно хвилюють малий та середній бізнес. На форумі Ви дізнаєтесь про нові впровадження в бухгалтерському та управлінському обліку нафтопродуктів, а також ми розкажемо, як організувати комплексну автоматизацію обліку палива в себе на підприємстві. За круглим столом ми піднімемо питання легального будівництва газових заправок та впливу акцизних накладних на ринок нафтопродуктів» - так повідомив Андрій Дорофеєв.


Успіх країни залежить від конкретних дій кожного українця. Тому запрошуємо вас приєднатись до форуму і отримати практичні поради для бізнесу.


Отримати відповідь на питання: «Чи зможе бізнес витримати податкове навантаження та прийняти нові правила гри?» можна на Першому Всеукраїнському форумі «Облік нафтопродуктів 2016», який відбудеться в Києві 14 квітня.

 

Зареєструватися та отримати детальну інформацію про форум «Облік нафтопродуктів 2016» можна

на сайті www.oilforum.com.ua
чи за телефонами: +38 (067) 800-79-79, +38 (044) 357-77-87

Телеканал 24 - подробиці тіньового ринку нафтопродуктів України"

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.