МІСТЕР DOYEON KANG CEO КОМПАНІЇ KOREA GAS ENGINEERING ВІДВІДАВ ОБ'ЄКТИ АВАРІЙНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПО УКРАЇНІ.

21 грудня, 12:49

Містер Doyeon Kang CEO компанії Korea Gas Engineering (KGE) яка виробляє та експортує випарники ЗВГ, випарники для спеціалізованих газів, змішувальні установки SNG і інше газове обладнання для зрідженого газу в більш ніж 15 країн світу відвідав ряд об'єктів аварійного газопостачання для проведення пусконалагоджувальних робіт змішувальних установок скрапленого газу (LPG + Air). 

Клієнти ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» готові до будь-яких сценаріїв аварійного відключення природного газу.


Синтетичний природний газ (англ. Syntetic Natural Gas - SNG) - газ, отриманий завдяки змішуванню повітря з будь-яким газом або сумішшю газів, що має теплотворну здатність, що дорівнює теплотворної здатності метану. Синтетичний природний газ (SNG) дуже популярний в США і в країнах Латинської Америки для аварійно-резервних систем газотранспортної системи природного газу окремих міст і регіонів. У США газотранспортні компанії використовують резервні системи газопостачання LPG для регіональних газопроводів природного газу.

 

МІСТЕР DOYEON KANG CEO КОМПАНІЇ KOREA GAS ENGINEERING ВІДВІДАВ ОБ'ЄКТИ АВАРІЙНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПО УКРАЇНІ.

 

Синтетичний газ SNG застосовують для наступних аварійних режимів газопроводу природного газу:

1) відключення природного газу;
2) падіння тиску в газовій магістралі;
3) зменшення калорійності природного газу.

 

МІСТЕР DOYEON KANG CEO КОМПАНІЇ KOREA GAS ENGINEERING ВІДВІДАВ ОБ'ЄКТИ АВАРІЙНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПО УКРАЇНІ.МІСТЕР DOYEON KANG CEO КОМПАНІЇ KOREA GAS ENGINEERING ВІДВІДАВ ОБ'ЄКТИ АВАРІЙНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПО УКРАЇНІ.

 

20 грудня 2019 року містер Doyeon Kang провів технічний семінар по випарниках та змішувальним установкам для співробітників ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ». Інженери компанії отримали безцінний досвід по ремонту та експлуатації змішувальних установок скрапленого газу компанії KGE для резервних систем газопостачання LPG.

 

МІСТЕР DOYEON KANG CEO КОМПАНІЇ KOREA GAS ENGINEERING ВІДВІДАВ ОБ'ЄКТИ АВАРІЙНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПО УКРАЇНІ.

 

Велика подяка компанії KGE та містеру Doyeon Kang за придбанні корисні знання.

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.