LPG UKRAINE 2010

09 грудня, 12:01

Керівник групи компанії « УкрАвтономГаз » Дорофєєв Андрій Сергійович взяв участь на Першій Міжнародній конференції LPG Ukraine 2010, яка проходила в столичному готелі «Київ» 14-15 жовтня 2010 р

У своїй доповіді він надав приклади автономного газопостачання, навів переконливі аргументи і доводи про ефективне використання автономної газифікації. Великий інтерес аудиторії викликала пропозиція А. Дорофєєва про надання товарних кредитів від компанії  « COPRIM » (Італія), на будівництво складів зберігання зрідженого газу.

Також він звернув увагу на те, що нестабільність цін на пропан-бутан перешкоджає поширенню будівництва автономних систем газопостачання.

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.