КРУГЛИЙ СТІЛ 2015 "АГЗС, АГЗП ПРАВОМІРНОСТІ ВІДНЕСЕННЯ ДО V КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ"

09 грудня, 13:29

Українська Асоціація скрапленого газу (УАЗГ), з ініціативи Мінрегіонбуду взяла участь у Круглому столі на тему «правомірності віднесення до V категорії складності автомобільного газозаправного пункту, станції (АГЗС, АГЗП) скрапленим газом (пропан-бутаном)». Проводив нараду директор Департаменту з питань проектування та технічного регулювання Дмитро Барзилович.

Мета зустрічі - обговорення проблеми і створення Робочої групи, яка займатиметься підготовкою пропозицій для реформування та вдосконалення існуючих нормативних документів, щодо віднесення до V категорії складності автомобільного газозаправного пункту (АГЗП).

За результатами цього заходу буде підготовлений спільний протокол, який повинен підписати зам. міністра регіонального розвитку пан Негода В. А., головне, що учасники столу обговорили 6 можливих питань, які будуть покладені в основу змін нормативних документів. Протокол обов'язково буде опубліковано незабаром.

Круглий стіл був проведений спокійно, професійно від Асоціації виступали представники компаній УкрАвтономГаз, КЛО, Пропан-сервіс, Надія, Сервіспромгаз, Газтрон. Аргументовані пропозиції взяті до уваги практично без довгого обговорення.

«Співпраця в 2015 році з Міністерством регіонального розвитку проходила результативно, розроблені і прийняті ряд нових нормативних актів. Робота в робочій групі по категоричності проектів буде важкою, але продуктивною », - зазначив виконавчий директор УАЗГ Олег Широков.

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.