КОНФЕРЕНЦІЯ LPG 2014

09 грудня, 12:42

7-8 жовтня 2014 року Києві пройшла міжнародна конференція LPG 2014 на якій були присутні представники нафтогазової сфери України і зарубіжних країн. Особливу увагу на конференції було приділено блоку актуальності опалення скрапленим газом, на якому з доповіддю виступив директор ГК «УкрАвтономГаз» Андрій Дорофєєв. Тема доповіді: «Огляд ситуації в теплоенергетиці України. Прогнози і перспективи розвитку автономного газопостачання ». Наша компанія виставила стенд, на якому був продемонстрований покроковий шлях установки, пуско-налагодження і використання систем резервного газопостачання.

КОНФЕРЕНЦІЯ LPG 2014

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.