КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОБІЛД. РИНОК ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА »

10 грудня, 12:14

25 жовтня компанія УкрАвтономГаз взяла участь в конференції «Агробілд. Ринок зберігання зерна » для власників елеваторів, зацікавлених у підвищенні прибутковості елеваторного бізнесу, директорів елеваторів, головних інженерів.

 

 

КОМПАНИЯ УКРАВТОНОМГАЗ ПРИНЯЛА УЧАСТИЕ В КОНФЕРЕНЦИИ «АГРОБИЛД. РЫНОК ХРАНЕНИЯ ЗЕРНА»

В ході конференції учасники обговорили розвиток ринку зерносховищ в Україні, збільшення прибутку елеваторів всередині агрохолдингу; провели інтерв'ю з представником «Укрзалізниця».

У багатьох областях України продовжують виникати скарги через неякісне природного газу і падіння тиску в газопроводах в осінній і зимовий період. Це призводить до значних перевитрат і істотного збільшення витрат для підприємств.

Тому власники і директори великих агрохолдингів звертають увагу на скраплений газ і планують резервне газопостачання елеваторів пропан-бутаном.

УкрАвтономГаз пропонує своїм клієнтам вигідні умови переведення підприємств на ЗВГ з гарантією.

 

АНДРІЙ ДОРОФЄЄВ: БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ЗВГ - КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМОК УКРАВТОНОМГАЗ НА 2018 Р

 

УКРАВТОНОМГАЗ ІНІЦІЮЄ ЗНЯТТЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА СКРАПЛЕНИЙ ВУГЛЕВОДНЕВИЙ ГАЗ (ЗВГ) - ПРОПАН-БУТАНЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ7 ПРИЧИН ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИРОДНОГО ГАЗУІНТЕРВ'Ю ДОМБРОВСЬКОГО О.Г. - СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ УКРАЇНИ

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.