КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «АГРОКОМПЛЕКС 2017»

10 грудня, 12:26

Компанія УкрАвтономГаз бере участь в міжнародній виставці ефективних рішень для агробізнесу «Агрокомплекс 2017», яка проходить 31 жовтня - 2 листопада 2017 в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Детальна інформація про виставку за посиланням .

 

На виставці представлені спеціалізовані експозиції: техніка та обладнання, внутрихозяйственная логістика, селекція і насінництво, агрохімія і засоби захисту, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технології.

 

КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «АГРОКОМПЛЕКС 2017»

 

Біля стенду компанії УкрАвтономГаз Ви можете отримати детальну консультацію з будівництва автономного та резервного газопостачання для Вашого підприємства.

 

КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «АГРОКОМПЛЕКС 2017»

 

Максимальна ціна природного газу на вересень-жовтень 2017 року склала 11500 грн. Саме тому багато агрокомплекси і заводи вибирають альтернативний газ пропан-бутан, в тому числі в якості резервного палива.

 

Проблеми якості природного газу, зниженого тиску в трубопроводі, невідповідності використаного палива за лічильником з технічними характеристиками обладнання, призводить до переплат за паливо.
Наші замовники активно вибирають альтернативу - пропан-бутан. Маючи систему в своїй власності, вони незалежні від централізованих систем. Можуть контролювати якість газу, купувати і платити виключно за ті обсяги, які їм необхідні.

 

УкрАвтономГаз сприяє розвитку якісного автономного виду палива в Україні і пропонує своїм клієнтам кращі умови переходу на пропан-бутан. 

 

АНДРІЙ ДОРОФЄЄВ: БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ЗВГ - КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМОК УКРАВТОНОМГАЗ НА 2018 Р

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ7 ПРИЧИН ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИРОДНОГО ГАЗУІНТЕРВ'Ю ДОМБРОВСЬКОГО О.Г. - СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ УКРАЇНИУКРАВТОНОМГАЗ ІНІЦІЮЄ ЗНЯТТЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА СКРАПЛЕНИЙ ВУГЛЕВОДНЕВИЙ ГАЗ (ЗВГ) - ПРОПАН-БУТАН

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.