КОМАНДА ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» ЩИРО ВІТАЄ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

08 січня, 12:47

Команда ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
 

Бажаємо, щоб 2020 рік для кожного став еталоном успіху та добробуту. Новий Рік – чудове свято та хороший привід зробити підсумки та поставити нові цілі.


ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» вносить значний вклад в енергонезалежність України. У 2019 році наша компанія здобула нагороду "ЛІДЕР РОКУ 2018" в галузі будівництва систем автономного газопостачання. Ми впевнені, що сплата податків та легальна робота бізнесу — це надійний показник успішності компанії.

 

Завдяки вашим чисельним зверненням був прийнятий законопроект яким суттєво спрощується отримання ліцензії на зберігання палива для власних потреб. Сподіваємось що в наступному році ви також відправите тисячі офіційних звернень в усі органи влади, щоб не допустити збільшення акцизного податку та LPG як наслідок суттєвого піднятт ціни на скраплений газ.
 

Дякуємо Вам за безцінний внесок у розвиток наших партнерських відносин. Своєю працею та енергією ми разом продовжимо впроваджувати проекти по диверсифікації енергоносіїв, які є важливим інструментом енергетичної безпеки України.
 

Нехай рік, що наступає, буде щедрим для Вас на цікаві плани та успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
 

З Новим Роком!
З повагою,
Колектив ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»

 

ВСЕ БУДЕ УКРАВТОНОМГАЗ !

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.