ФОРУМ «ОБЛІК НАФТОПРОДУКТІВ 2016»

09 грудня, 13:41

14 квітня 2016 року відбулася значна подія в сфері паливного бізнесу. Компанія УкрАвтономГаз організувала і провела Перший Всеукраїнський Форум «Облік нафтопродуктів 2016».

 

В рамках Форуму були висвітлені головні етапи та проблеми будівництва АГЗП, зміни податкового законодавства по частині адміністрування акцизного податку, інноваційні методи обліку нафтопродуктів, автоматизація процесів на АЗС, питання безпеки і методи протидії розкраданню нафтопродуктів, європейський досвід розвитку ринку нафтопродуктів і реалії роботи в Україні.

 

На форумі виступили спікери від Державної фіскальної служби України, «Міськпаливо», ДП «Укрметртестстандарт», Асоціації виробників альтернативного транспортного палива «Укрбиотопливо», Аудиторської фірми «Аудит-Інвест», компанії «Технотрейд», Київського горобластного центру по захисту прав споживачів, компанії «УкрАвтономГаз». Форум відвідали представники малого і середнього бізнесу, а також ключових компаній в сфері торгівлі скрапленим газом та іншим паливом в Україні.

 

На Форумі було прийнято рішення про створення колективної петиції в ключові органи влади про прискорення отримання роз'яснень залишилася проблематики в питаннях обліку, контролю і акцизного збору зрідженого газу.
Ви теж можете написати нам лист з проблемою ведення газового бізнесу, і ми найближчим часом будемо намагатися відповісти на Ваші питання.

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.