ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ

09 грудня, 18:16

«Коли Бог закриває одні двері, ВІН відкріває інші: но ми часто вже не помічаємо їх, втупившись Погляд у зачінені двері ...»: - ЦІ cлова з Біблії надіхнулі мене терміново діяті. Ознайомитись з редакцією тексту Енергетічної стратегії України на качана січня 2017р - я БУВ шокованій что в тексті НЕ Було жодних речення про скраплений вуглеводневій / нафтовий газ (LPG - Liquefied Petroleum Gas). Таке бачення Міністерства енергетики абсолютно суперечіть Європейському досвіду діверсіфікації енергоресурсів. А також НЕ співпадає з МІСІЄЮ компании «УкрАвтономГаз» .

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

Спільнімі зусилля УкрАвтономГаз та Української Асоціації скрапленого газу (УАЗГ) нам вдалось донести до розробніків Енергетічної стратегії необходимость відображення альтернативного виду паливо - скрапленого газу пропан-бутану (LPG).

То що ж конкретно сказано про LPG (Liquefied Petroleum Gas) в основному Енергетичному документі країни?

 

НОВА ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ до 2035 РОКУ  «БЕЗПЕКА, ЕНЕРГОЄФЕКТІВНІСТЬ, Конкурентоспроможність»
 

  • Визначення терміну

СВГ - LPG, скрапленого вуглеводневій / нафтовий газ (Liquefied Petroleum Gas)

Маю Надію, що таке визначення буде у всех нормативно-правових документах України. Вінікає Постійна плутанини з визначенням LPG, например, в ДБН «Газопостачання В.2.5-20-2001» назівають ЗВГ (зрідженій вуглеводневій газ).

  • Запровадження державної системи контролю якості нафтопродуктів та СВГ

Саме болюче питання на сегодня в Україні. Будемо відслідковувати Цю тему, прійматі активну участь та інформуваті громадськість.

  • Створення умов та розвиток відповідної інфраструктурі для Подальшого Поширення использование СВГ та КПГ як автопаліва та паливо для побутових потреб
  • Забезпечення Подальшого розвитку постачання СВГ через порти Чорного та Азовського морів та західні кордони УкраїниМорські термінали Одеси та Іллічівська по перевалці СВГ почти НЕ задіяні. Сумарний Потенціал ціх портів более 1 млн. Тон за рік. Стоимость доставки газу Морський транспортом значний знизу на світовому Сайти Вся.

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

 

  • Забезпечення максимально ефективного использование інфраструктурі та транспортного парку при імпорті СВГ залізнічнім транспортом

На сьогоднішній день залізничні перевезення скрапленого газу зовсім не конкурентні через Підвищення тарифів на перевезення более чем в 2 рази за останні 5 років. 

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

 

  • Відновлення логістичної інтермодальної мережі (залізниця + автотранспорт) на базі Вузловий терміналів (ДПС): завод-виробник - залізниця - ДПС - малотонажних автотранспорт - роздрібна торгівля

В цьом пункті показана підтримка розвитку інфраструктурніх проектів ДПС (газонаповнювальніх станцій) скрапленого газу ...

 

  • Оцінка и обґрунтування создания запасів СВГ як ще одного резервного паливо для економіки України.

Чи не зрозумілій пункт стратегії. Відповідно до Постанови затвердженої Кабінетом Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 263 Про порядок переведення підприємств на резервні види паливо  всі підприємства повінні буті переведені на резервні види паливо. Альо насправді дія цієї ухвалив не віконується. У постанові даже запропонованій графік переведення підприємств на резервні види паливо. У квітні 2017р з тексту Постанови віключілі погодження графіку з Держенергоефектівності, а такоже Державною житлово-комунальне інспекцією - в части переведення на резервні види паливо підприємств комунальної теплоенергетики. (Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВАвід 26 квітня 2017 р. № 282 Київ  Про внесення змін та Визнання такими, что Втратили Чинність, Деяк АКТІВ Кабінету міністрів України )

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

 

  • стимулювання виробництва більш безпечного для споживача й довкілля відів паливо, зокрема СВГ, СПГ и КПГ, біологічного паливо іншого поколение, а такоже использование електричної енергії на транспорті.

Видобуток та виробництво вуглеводнів в Україні винне статі одним з пріорітетніх в Енергетічній стратегії.

 

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

 

Перспективний СВГ - LPG, скрапленого вуглеводневій / нафтовий газ (Liquefied Petroleum Gas)
 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

 

За нашими підрахункамі для заміщення 50 млн. Природного газу за рік (6000 куб.м. за годину) та патенти 2,0 ... 3,0 млн. Євро інвестіцій . Сума інвестіцій Залежить від об'єму складу зберігання скрапленого газу (ДПС). А також від Довжина газопроводу від ДПС до місця Приєднання до розподільчого газопроводу природного газу.

 

ПРОПОНУЄ такоже вірішує проблеми з калорійністю біогазу (біометану). С помощью змішувальніх установок Ми можемо збільшити калорійність біогазу з 6000 ккал. / Куб.м. до 8000 ккал / куб.м .. Це дает можлівість подаваті газ не только в когенераційні установки, но й у розподільчі газопроводи природного газу.

 

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

 

ОСОБЛИВА подяка

за відображення скрапленого газу пропан-бутану в 

Новій ЕНЕРГЕТІЧНІЙ стратегії УКРАЇНИ до 2035 РОКУ

 

1. Насалик Ігор Степанович - На Западе енергетики та вугільної промисловості України (запрошення з обговорених Национальной Енергетічної стратегії (НІС)

 

2. Домбровський Олександр Георгійович - в.о. Комітету Верховної Ради України по вопросам паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ( телеінтерв'ю з підтрімкою пропан-бутану в енергетічній стратегії )

 

3.  Широков Олег Васильович - Виконавчий директор Української Асоціації скрапленого газу (УАЗГ) за тісну співпрацю з Міненерговугілля

 

4. Науково-технічний центр «Психея» в особі Сапегіна Сергія Вітальовіча та Рябцева Геннадія Леонідовіча за активну підтрімку скрапленого газу в енергетічній стратегії України

 

5. Головам обласних, районних та міськіх Держадміністрацій, Які підтрімалі скрапленого газ в енергетічній стратегії України та відповілі на наші листи. Наша компанія ТОВ «УкрАвтономГаз» Відправила декілька тисяч офіційніх листів в органи віконавчої власти та профільні комітеті та компании з пропозіцією підтримати пропан-бутан в енергетічній стратегії. Дякуємо за Ваші запрошення з пропозіцією презентуваті Преимущества скрапленого газу

 

Автор статті:
Директор компании ТОВ «УкрАвтономГаз»
Андрій Дорофеєв

Профіль в Facebook

АД

 

 

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.