ЕЛЕВАТОРИ УКРАЇНИ ВИБИРАЮТЬ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПРОПАНОМ

10 грудня, 14:55

15 лютого 2018 року УкрАвтономГаз взяв участь в круглому столі «Максимальна ефективність і економія грошей при виборі елеваторного обладнання».


Учасники обговорювали проблеми ринку і проектування зернових елеваторів; аспекти технології будівництва елеватора і збереження ваги зерна; обладнання для елеваторів, енергетичну оптимізацію і вибір палива для підприємства.

 

У зв'язку з ростом ринку і запланованим зростанням імпорту зерна до 2020 року на 20%, багато компаній ведуть активне розширення складів зберігання зерна та будівництво нових елеваторів.


Більшість власників агропідприємств зіткнулися з проблемою підключення природного газу, отриманні дозволів, затримкою термінів будівництва, високою вартістю прокладки понад 500 м газопроводу природного газу.


Незважаючи на те, що зріджений газ дорожче природного на 10%, більшість власників елеваторів України відзначають, що витрати на обслуговування магістрального природного газу набагато вище, а низька якість природного газу і проблеми з падінням тиску змушують витрачати більше часу і грошей, ніж при газопостачанні пропаном .


Багато агропідприємства вже використовують пропан в якості резервного палива. А значна частина зерносушарок в 2017 році вже використовувала пропан-бутан в якості основного палива.


Споживання пропан-бутану для агропідприємств з кожним роком зростає і на сьогодні за оцінкою фахівців оцінюється в 25-30 тис.тонн в сезон.

 

ЕЛЕВАТОРИ УКРАЇНИ ВИБИРАЮТЬ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПРОПАНОМ

 

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.