ДИРЕКТОР УКРАВТОНОМГАЗ НА LPG UKRAINE 2017 РОЗПОВІВ ПРО ПРОБЛЕМИ БУДІВНИЦТВА АГЗС В УКРАЇНІ

10 грудня, 10:57

2-13 жовтня в Києві пройшов головний форум українського ринку скрапленого газу LPG Ukraine 2017 . У конференції взяли участь більше 165 делегатів, які представляють 88 комерційних організацій з 20 країн. Серед беруть участь в форумі: керівники Gaspol, Primagaz Central Europe, UNIMOT, POPiHN, EWR, Tyczka, а також українське представництво PKN Orlen.

 

LPG Ukraine 2017 - восьма конференція цієї серії, організована «Консалтингової групи А-95».

 

Андрій Дорофєєв: «Наступного року очікуємо наплив мобільних заправок, та ще й на литовських номерах. Нелегали вигадують все більше способів, як продавати газ. Є «дирочнікі», які не платять податки і живуть ще в 90-х, є нелегали по нужді, які хочуть і готові платити податки, але вони не в змозі подолати складну систему узгодження ».

 

Директор «УкрАвтономГаз» Андрій Дорофєєв виступив з доповіддю про проблематику будівництва АГЗП в Україні: «Якщо ви газотрейдер і вирішили будувати свою мережу, ви повинні розуміти, що в Україні не все так просто. Для легального бізнесу в нашій країні дуже багато бар'єрів, які треба переступати. Самий наболіле питання - земля. У нашому законодавстві немає чіткого визначення цільового призначення під АЗС або АГЗП ».

 

Повну статтю з конференції читайте тут

 

СТАТЬЯ

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.