ДЕПУТАТИ ВР ВІДХИЛИЛИ ПОПРАВКУ ПРО ЗРІВНЯННЯ СТАВОК АКЦИЗУ НА БЕНЗИН ТА LPG!

06 лютого, 16:23

16.01.2020 року Депутати ВР України проголосували за законопроєкт №1210 о внесенні змін в податковий кодекс та зазначили, що не будуть перегляданні ставки акцизного податку на бензин та скраплений газ (LPG).

 

Нагадуємо, що єдину ставку акцизного податку на скраплений вуглеводний газ (СУГ) та бензин за ціною € 139,5 за тисячу літрів було запропоновано депутатами Ольгою Василевскою-Смаглюк (поправка №1899), Тарасом Батенко (поправка №1911) та ін.

 

Команда «УКРАВТОНОМГАЗ» вітає всіх з цією чудовою новиною та висловлює велику подяку всім хто підтримав нашу інформаційну акцію #NOTAXLPG та надіслав листи до органів влади з проханням не підвищувати ставки акцизного податку на скраплений газ. Ми і надалі будемо відстоювати європейські цінності енергобезпеки України.

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
500
об’єктів
Змонтованих під ключ
50 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
100 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.