ЦІНА ГАЗУ І ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І НАСЕЛЕННЯ ЗРОСТАЄ - "НЕЗАЛЕЖНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКА 2017"

09 грудня, 17:37

Компанія «УкрАвтономГаз» взяла участь у виставці-форум національного рівня «Незалежна теплоенергетика 2017», на якій були розглянуті варіанти альтернативного опалення. За останній час в Україні підвищилася ціна електроенергії для підприємств і населення, тому захід мав високий рівень зацікавленості у професійного співтовариства.

На виставці були розглянуті основні питання розвитку альтернатіних видів енергії, тому власники і директори великих підприємств, власники зерносушарок проявили інтерес до автономного газопостачання для їх діючих об'єктів, так як вартість електроенергії для підприємств і вартість природного газу суттєво впливає на витрату. 

Компанія «УкрАвтономГаз» представила об'ємну інформацію про те, які послуги доступні клієнтам, однією з них є монтаж газових котлів, також, підкреслила, що котельня, котельні установки і блокова модульна котельня на пропан-бутан - є вигідним способом збереження грошових коштів підприємств і населення .

 

З качайте порівняльну характеристику газопостачання на пропан-бутану і твердому паливі 

 

Якщо порівнювати пелетние котли і котли, що використовують пропан-бутан, котельне обладнання на скрапленому газу має ряд переваг. Зарекомендували себе пелетние котли досить габаритні і установка займає багато простору, в той час, як котельні установки на пропан-бутан більш компактні за розмірами. Для зберігання пропан-бутану необхідний резервуар, в свою чергу, зберігання пелетів неможливо без приймального бункера і складу зберігання.

ЦІНА ГАЗУ І ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І НАСЕЛЕННЯ ЗРОСТАЄ - "НЕЗАЛЕЖНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКА 2017"

 

При сезонному зростанні споживання палива можливі перебої в поставках пелет, так як доставка пропан-бутану стабільна і незалежно від підвищення тарифів, залишиться доступним і буде мати економічний витрата. Є, також, значні експлуатаційні витрати в зв'язку з необхідністю наявності постійного обслуговуючого персоналу.

Екологічність використання чистого палива, без виділення забруднюючих речовин, при згорянні, також, виконує важливу функцію для продукту цих підприємств. Пелети мають сумнівну якість, що призводить до поломок котла, пропан-бутан - газ постійно високої якості, який вплине на довгостроковість роботи обладнання, скорочуючи ступінь зносу техніки.

 

ЦІНА ГАЗУ І ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І НАСЕЛЕННЯ ЗРОСТАЄ - "НЕЗАЛЕЖНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКА 2017"


На виставці «Незалежна теплоенергетика 2017», компанія «УкрАвтономГаз» залишила за собою приємне враження, і в подальшому буде активно брати участь на подібних заходах, щоб донести вигоду альтернативного опалення. Майбутнє за пропан-бутаном!

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.