БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ - 2011 М. ХАРЬКОВ

09 грудня, 11:29

Група компаній «УкрАвтономГаз» взяла участь на виставці «Архітектура. Будівництво. Інтер'єр - 2011 », яка відбулася 31 березня - 3 квітня 2011 року в м Харків, Палац спорту (пр. Маршала Жукова, 2).

До уваги були представлені варіанти систем автономного газопостачання зрідженим вуглеводневим газом (ЗВГ) пропан-бутаном для опалення: котеджних і дачних селищ; готелів і баз відпочинку; промислових підприємств; промислових сушок і печей; сільськогосподарських підприємств; зерносушарок, елеваторів; комунальних підприємств.

РЕ4УП

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.