АВТОНОМНЕ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПРОПАН-БУТАНОМ КОРИСТУЄТЬСЯ ПОПИТОМ НА ВИСТАВЦІ «АГРОКОМПЛЕКС 2017»

10 грудня, 12:38

Завершилася міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу «Агрокомплекс 2017» , яка проходила 31 жовтня - 2 листопада 2017 в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». 

 

Компанія УкрАвтономГаз представляла свій стенд, біля якого всі бажаючі отримали консультації щодо переведення підприємства на пропан-бутан.

 

Активний інтерес до газопостачання підприємств пропан-бутаном пов'язаний з рішенням про введення тарифу на розподіл газу (абонплати) на утримання газорозподільних мереж незалежно від обсягів споживання, а також проблемами якості природного газу.


Газифікація підприємства природним газом вже стає все менш актуальною. Не всі підприємства працюють цілий рік, тому введення абонплати більш ніж невигідно для власників. Сушка зерна в зерносушарках, наприклад, в основному активна 3 місяці на рік. Автономне газопостачання пропан-бутаном в даному випадку оптимальний варіант, інакше вартість зерносушарки не окупається.


Наша компанія ввела в експлуатацію більше 150 зерносушарок на пропан-бутану в Україні і продовжує розвивати якісний автономний вид палива в Україні.

 

АНДРІЙ ДОРОФЄЄВ: БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ЗВГ - КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМОК УКРАВТОНОМГАЗ НА 2018 Р

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ7 ПРИЧИН ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИРОДНОГО ГАЗУІНТЕРВ'Ю ДОМБРОВСЬКОГО О.Г. - СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ УКРАЇНИУКРАВТОНОМГАЗ ІНІЦІЮЄ ЗНЯТТЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА СКРАПЛЕНИЙ ВУГЛЕВОДНЕВИЙ ГАЗ (ЗВГ) - ПРОПАН-БУТАН

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.