АВТОДОРЕКСПО-2018. УКРАВТОНОМГАЗ ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ ПРЕЗЕНТУВАЛА АСФАЛЬТНИМ ЗАВОДАМ АВТОНОМНЕ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПРОПАНОМ

10 грудня, 17:55

 

В Україні з року в рік зростають обсяги дорожніх робіт. Нові виконавці, нова якість, нові технології. Але все нове зазвичай додає  у ціні. Не виключення і виробництво компонентів для дорожнього будівництва, де однією з вартісних складових є використання палива.

Нині асфальтні заводи перебувають у пошуку здешевлення свого виробничого процесу. І на виставці автодорекспо, що проходить  у столичному виставковому центрі акко інтернешнл, компанія укравтономгаз запропонувала своє рішення цієї проблеми, вперше в Україні презентувавши асфальтним заводам автономне газопостачання пропаном

Навіть в умовах постійного зростання ціни на нафту та її похідні, вартість зрідженого газу на вітчизняному ринку залишається більш-менш стабільною. Тому для багатьох саме чинник ціни буде вирішальним

АНДРІЙ ДОРОФЕЄВ ДИРЕКТОР ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»

"Перша перевага це економічна ефективність. Пропан-бутан дешевше від дизельного палива на 30%."

Крім того, все більшої актуальності для виробників набуває екологічність виробництв. У містах влада все більше висуває вимог щодо викидів. Тому виробників і знаходять вихід у використанні пропан-бутану.

ПЕРЕВАГИПЕРЕВАГИФОТО

ЯРОСЛАВ НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА «ПРОМКОМПЛЕКТ»

"Есть планы поставить один из заводов поставить в черте города. Там будут экологические выбросы более жесткие и чтобы вложиться в эти нормативы. И рассмотрение идет, если нету газа по трубе, надо использовать газ пропан"

Ще одним дуже важливим чинником є відсутність необхідності прокладання додаткової інфраструктури. Адже пропан-бутанове обладнання має значні логістичні переваги.

 

ФОТОЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬСТОИМОСТЬ

 

НДРІЙ ДОРОФЕЄВ ДИРЕКТОР ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»

"Використання асфальтними заводами пропан-бутану замість дизельного палива - дає економію 2-3 долари на виготовленні однієї тонни асфальту. Продуктивність одного асфальтного заводу – 50-100 тисяч тон на рік. Тобто ми допомагаєм інвесторам зекономити від 100 до 200 тисяч доларів на рік. Так, наше обладнання теж не дешеве. Приблизний діапазон від 50 до 150 тисяч доларів. Але ми маємо варіант оптимізації цієї вартості. Ми здаєм наше обладнання в оренду. Ми можемо залучати лізінгові інструменти. І ці витрати зменшуєм"

І насамкінець ще одна перевага пропан-бутану пов»язана із менталітетом деяких співвітчизників. При використанні дизельного пального до 20 відсотків виробники втрачають на його крадіжках. З пропаном такі речі не пройдуть. Злити газ під високим тиском не є можливим. І це звісно плюс для керівників бізнесу

ГАЗОПОСТАВКА ПРОПАНОМ

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.