АГРО-2018. ГАЗИФІКАЦІЯ ПРОПАНОМ – ВАШ СПОКІЙ ТА ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

10 грудня, 16:46

Минулого тижня компанія УКРАВТОНОМГАЗ представляла свою діяльність на головній агропромисловій виставці «АГРО-2018», що проходила на ВДНГ у Києві.

Біля нашого стенду можна було ознайомитися з діяльністю компанії, отримати консультацію щодо переваг використання LPG для вашого підприємства та отримати спеціальні умови співпраці.

Яке паливо сьогодні обирають елеватори України? Цього року газифікація пропаном особливо актуальна для бізнесу – адже до «раптових» відключень природного газу, маніпуляцій з повірками лічильника, вигаданих штрафів, додаються серйозні проблеми із поставками газу.

Низька калорійність природного газу та зниження тиску в розподільних газопроводах природного газу - проблема, яку теж вирішує пропан-бутан.

На виставці дуже популярним було питання переводу на пропан саме зерносушарок та теплиць. Адже сушарка для зерна на пропані - вигідно та безпечно. 

 

АГРО-2018. ГАЗИФІКАЦІЯ ПРОПАНОМ – ВАШ СПОКІЙ ТА ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Елеватори України сьогодні обирають газопостачання пропаном. Дуже часто нам телефонують власники з проханням перевести підприємство на пропан «учора», адже більшість вирішує проблеми «по мірі їх настання». 

Ми ж радимо подумати про вигідну газифікацію завчасно, тому що простій підприємства несе багато витрат для власника. Сушарка для зерна має приносити прибуток ,а не навпаки.

Використовуйте LPG – а компанія УКРАВТОНОМГАЗ забезпечить ваш спокій.

АГРО-2018. ГАЗИФІКАЦІЯ ПРОПАНОМ – ВАШ СПОКІЙ ТА ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
580
об’єктів
Змонтованих під ключ
70 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
150 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.