- 148
![Компанія УКРАВТОНОМГАЗ щиро вітає всіх з найважливішим святом для кожного українця -з Днем Незалежності України!](/sites/default/files/inline-images/news-240823_thumb.jpg)
Ціна нашої свободи набула для нас особливої і надзвичайної цінності саме зараз. Щоденна боротьба коштує для нас титанічних, надлюдських зусиль... Ми втратили багато найкращих синів і доньок в боротьбі за незалежність, хтось втратив домівку та кожен з нас - спокій... Дякуємо і вклоняємось до землі нашим Захисникам! Бо майбутнє нашої держави цілком і повністю в їх сильних руках!
Залишаємось незламними і підтримуємо один одного. Бажаємо вам віри у наших ЗАХИСНИКІВ, ПЕРЕМОГУ, любові та благополуччя! Тепла і світла в ваших домівках, щоб всі рідні були живі, здорові та в безпеці!