тел./факс +38 (044) 357-77-87
тел. +38 (067) 433-88-70
Заказать обратный звонок
e-mail: info@ukravtonomgaz.ua

Корзина

В Вашей корзине пусто :(

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» просить приєднатись до благодійного проекту по збору коштів на 8-му операцію яка допоможе вільно дихати хлопчику

Просимо всіх небайдужих відгукнутись на допомогу та допомогти ЯРОСЛАВЧИКУ.

 

Ярослав Корниенко

 

 

Ярослав Корниенко2

 

До нас звернулась за допомогою мама Ярославчика:

 

Історія. Розкажу вам про нашого Ярославчика. Йому 3 рочки і 6 місяців. У нього рідкісний синдром, синдром Трічера Коллінза або Франческетті. Він наша гордість і радість він особливий хлопчик, розумний, люблячий, лагідний, добрий, у нього гарна посмішка яка піднімає настрій і дає сили йти далі і боротись за його життя та благополуччя в суспільстві. Ми його дуже любимо і вчимо любити себе таким яким він є, вчитись мужності, витривалості, бути стійким до дискримінації в суспільстві (ми п остійно з цим стикаємось).

 

Перша операція Ярославчика була на 5 день від народження, друга через три неділі, третя в два місяці (загалом їх було сім і десять наркозів). Постійні маніпуляції, вживання їжі через зонд, обстеження, операції, сині руки та ноги від капельниць, ходіння по лікарях, маніакальна цікавість інших людей, погані прогнози не зломили нас і нашого синочка ми вижили і вистояли.

 

Трішки про синдром. Синдром Трічера Коллінза або Франческетті викликана генетичним порушенням, зустрічається в одного новонародженого з 10 000. У половині випадків природа захворювання спадкова, загадкове і важке захворювання, що призводить до народження дітей з важкими аномаліями (маленька щелепа, глухота, поганий зір, відсутність кісток обличчя, розщелина піднебіння, патологія дихальних шляхів).

 

Тепер про Ярославчика. У Ярославчика недорозвинута щелепа, звуження ротоглотки та трахеї, що не дає змогу самостійно дихати і повноцінно вживати їжу (їжа має бути ріденька як водичка, якщо трішки густіша то давиться і відмовляється від їжі), відсутні зовнішні вушка, чує завдяки слуховому апарату – система Баха (у Ярославчика на голові, схожий на обруч).

 

Зараз Ярославчик дихає через трубочку яка знаходиться в шиї, із-за цього він змушений постійно терпіти болісні маніпуляції. Нещодавно Ярчику зробили операцію в Ізраїлі по коригуванню носика, тепер він частково дихає через ніс. Це єдиний лікар в світі, що погодився допомогти нашому синочку, ми шукали його і знайшли (інші відмовляли тому що багато тяжких патологій одночасно). Наступні операції Ярославчику потрібно зробити восени, операції по видовженню нижньої щелепи, це дасть змогу нашому синочку самостійно дихати, їсти, вчитися розмовляти, жити повноцінним життям, співати, грати на музичних інструментах, отримувати насолоду від купання (в трубочку попадає вода і починає задихатись), спілкуватись з тваринками.

 

Те до чого ми звикли як належне, Ярославчик без цієї операції відчути не зможе. На другий етап лікування Ярославчику потрібно зібрати 45000 тисяч $. Будь ласка, допоможіть зібрати кошти на такі життєво необхідні операції для нашого синочка.

 

Дякую за вашу доброту та розуміння.

ДЯКУЮ!!!

 

ЯК ПІДТРИМАТИ ЯРОСЛАВЧИКА 

 

1. Сторінка Ярослаа в Фейсбуці https://www.facebook.com/help.Yaroslav.Kornienko/ rel="nofollow"

 

2.  Благотворительний фонд «Территория добра» http://www.wells-territory.com.ua/

Щоб перерахувати кошти для юридичних та фізичних осиб вказати в графі Призначенні платежу: Безповоротна фінансова допомога на лікування для Корнієнко Ярослава. Реквізити БО «Територія Добра» ЄДРПОУ 39585080, ПАТ КБ ПРИВАТ БАНК Печерська фiлiя, МФО 300711, № 26003052735682 , З повагою: Заступник директора БО "Територія Добра" Семеній Михайло Юрійович

 

3. Сайт по збору коштів на generosity.com

Реквізити.1)  Приват банк,валютна картка ( $ )-4149499650134891, отримувач Корнієнко Діана Олегівна

2) Приват банк, грн. картка - 5168742347442414 Корнієнко Діана - Корнієнко Діана Олегівна

 

 

 

  Таблиця звіту по зібранім коштам https://docs.google.com

 

 

Если Вы желаете помочь Ярославчику, пожалуйста заполните форму ниже, мы с Вами свяжемся и подкажем как это сделать, а также ответим на все Ваши вопросы.

ФИО
Компания
Телефон *
E-mail
Ваш вопрос
Акционные товары
×

ЗУСТРЧАЙТЕ НОВИЙ САЙТ УКРАВТОНОМГАЗ