тел./факс +38 (044) 357-77-87
тел. +38 (067) 433-88-70
Заказать обратный звонок
e-mail: info@ukravtonomgaz.ua

Корзина

В Вашей корзине пусто :(

 

ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" закликає всіх учасників ринку LPG підтримати інформаційну акцію #NOTAXLPG 

Опубликовано 27 декабря 2019 г. 68772

АВТОГАЗ МОЖЕ ПОДОРОЖЧАТИ НА 30% З 2021р.

 

  

ТОВ “УКРАВТОНОМГАЗ” ініціює інформаційну акцію #NOTAXLPG. Просимо всіх власників автомобілів з газобалонним обладнанням (ГБО), компанії, які використовують скраплений газ для власних потреб, компаніі, які продають та встановлюють (ГБО), директорів та власників автогазозаправних станцій,  газотрейдерів та всі профільні асоціації підтримати акцію.

 

 Деякі паливні компанії пропонують депутатам Верховної Ради підтримати підняття акцизного податку на скраплений газ пропан-бутан (LPG) у 2,7 раза, виправдовуючи це несправедливим співвідношенням акцизного податку на бензин та автогаз. А це означає, що кожний автомобіліст переплатить 3 грн. за літр скрапленого газу тільки через збільшення акцизного податку.

 

Скраплений вугливодневий газ (СВГ) — це соціальний вид палива, підвищення ціни на який призведе до зростання цін в наземному міському транспорті, кур'єрських службах, перевізників, таксі. Через підвищення ціни на цей вид газомоторного палива збільшаться ціни на товари та послуги тих компаній, в автопарку яких присутні автомобілі, переобладнані для роботи на газовому паливі. В Україні зареєстровані 2,5 млн автомобілів з газобалонним обладнанням (ГБО), після підвищення акцизного податку на автогаз кожний автомобіліст з ГБО додатково заплатить 5 000-10 000 грн на рік.

 

 

Хронологія подій по намаганню збільшити ставку акцизного податку на СВГ:

 

10 грудня 2019 р. народним депутатом від фракції “СЛУГА НАРОДУ” Василевська-Смаглюк О.М. була подана поправку № 36 до другого читання законопроекту № 2317 від 03.12.2019 року “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо покращення адміністрування акцизного податку)”, яка передбачає суттєве збільшення акцизного податку на пропан-бутан з 52 до 139,5 Євро за 1000 л. - дана правка була відхилена комітетом Верховної Ради (ВР) з питань фінансів, податкової та митної політики.

 

12 грудня 2019 р. відбулося голосування народних депутатів ВР за поправку № 36 законопроекту 2317. Рішення було не прийнято через відсутність достатьої кількості голосів (За:145 Проти:44 Утрималися:102 Не голосували:83 Всього:374) З поіменним переліком голосування депутатів можна ознайомитись за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=2193 

 

17 грудня 2019 р. депутатом  Василевська-Смаглюк О.М. було подано повторну поправку вже за № 37 до другого читання законопроекту № 2317 p. з тією ж пропозицією  збільшення акцизного податку на пропан-бутан з 52 до 139,5 Євро за 1000 л з відповідним зниженням акцизного податку на бензин з 213,5 до 139,5 Євро за 1000 літрів. Основним аргументом для зниження ставки акцизного податку на бензин від пані Ольги Василевська-Смаглюк та її однодумців є бажання допомогти українським нафтопереробним заводам збільшити прибутки та виробляти більше бензину та знизити ціни на бензин для споживачів. Основний аргумент для підвищення акцизного податку на скраплений газ пропан-бутан це “не бідність” автовласників з встановленим ГБО. Частина відео засідання податкового комітету ВР за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=FjIS6kY5cag&feature=share Дана правка була теж відхилена комітетом Верховної Ради (ВР) з питань фінансів, податкової та митної політики.

 

18 грудня 2019 р. відбулося голосування народних депутатів ВР за поправку № 37 законопроекту № 2317. Рішення було не прийнято через відсутність достатьої кількості голосів. Після інформаційного впливу асоціаціями та компаніями ринку скрапленого газу кількість депутатів, що підтримали дані зміни, суттєво зменшилась. (За:66 Проти:55 Утрималися:231 Не голосували:36 Всього:388) З поіменним переліком голосування депутатів можна ознайомитись за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=2286

 

З 14 січня 2020 р. розпочинає роботу Верховна Рада в сесійному режимі і знову почнеться прискорене внесення поправки до другого читання, але вже до законопроекту №1210, яка передбачає  збільшення акцизного податку на пропан-бутан з 52 до 139,5 Євро за 1000 л та  зниження акцизного податку на бензин з 213,5 до 139,5 Євро за 1000 літрів.

 

 

 

Підстави для збереження ставок акцизного податку на автомобільний пропан-бутан:

 

1) План імплементації Директиви 2003/96/Європейського Союзу, згідно з яким акциз на скраплений газ пропан-бутан для моторних палив становить 125 Євро за 1000 кг (65 Євро за 1000 літрів), а на бензин ставка акцизу на рівні 359 Євро за 1000 літрів. «Table А. —   Minimum levels of taxation applicable to motor fuels».У майже всіх європейських країнах акцизний податок на бензин більший від автогазу в 4-5 разів. 

Така пропорція ставок акцизного податку на LPG та бензин стимулює зменшення викидів вуглекислого газу та запобігає негативним змінам клімату.

 

2) Затвердження проекту нової енергетичної стратегії України до 2035 р. (НЕС). Відповідно розділу 3.1. Реформування енергетичного сектору до 2020 р. необхідне створення умов та розвиток відповідної інфраструктури для подальшого поширення використання скрапленого вуглеводного газу (СВГ) як автопалива та палива для побутових потреб. А також реалізувати оцінку та обґрунтування створення запасів СВГ, як ще одного резервного палива для економіки України.

Через спроби деяких депутатів ВР збільшити ставку акцизу на скраплений газ пропан-бутан вже десятки інвесторів відмовились від проектів по будівництву складів зберігання пропан-бутану. А це сотні мільйонів доларів прямих інвестицій в енергобезпеку України.

 

3) Застосування пропан-бутану в Україні забезпечить екологічні вимоги (зменшення викидів парникових газів) згідно з зобов'язаннями України в рамках Третього Енергопакету ЄС.

 

Наприклад, Польща здобула газову незалежність не тільки за рахунок скрапленого природного газу (LNG), але й за рахунок скрапленого вуглеводневого газу (LPG). Європейські держави диверсифікують постачання природного газу за рахунок державних програм підтримки альтернативного газу LPG (пропан-бутану). Відповідно до Європейських Директив, у країнах ЄС присутній акцизний податок на природний газ для опалення, тоді як на газ LPG відсутня ставка акцизного податку.

 

 

Збільшення акцизного податку на скраплений газ суперечить:

 

1) Постанові КМУ № 293 від 09.07.2014 року «Про стимулювання заміщення природного газу у сфері теплопостачання», яким передбачено максимальне використання альтернативних видів палива.

2) п.7, ст.4 Податкового кодексу України «Установлення податків та зборів відповідно до платоспроможності платників»

3) ст.337 угоди про асоціацію з ЄС «Про забезпечення споживачам доступу до доступних енергетичних ресурсів (зокрема скрапленого вуглеводневого газу) для споживачів, зокрема найбільш вразливих верств населення».

4) Збільшення акцизу на скраплений газ суперечить УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №874/2019 від 2 грудня 2019 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки». 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» закликає не допустити підвищення ставок акцизного податку на пропан-бутан. Збільшення акцизу в декілька разів спричинить ряд соціальних протестів та дестабілізує паливно-енергетичний ринок.

 

 

ЯК ПІДТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНУ АКЦІЮ #NOTAXLPG ?

 

Просимо всіх не залишатись осторонь проблеми та зробити свій вклад в інформаційну акцію #NOTAXLPG для цього просимо вас виконати наступні дії:

 

1) Всім компаніям надіслати офіційни листи на всі законодавчі, виконавчі органи влади ( Президенту України, Прем'єр-міністру України, Голові Верховної Ради України, Міністру фінансів України, Голові Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Міністру енергетики, Секретарю Ради національної безпеки і оборони України, Голові Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністру інфраструктури України, Керівнику політичної партії «Слуга Народу»), з аргументами, пропозиціями та висвітленням можливих проблем після підняття ставки акцизного податку на скраплений газ. 

 

2) Просимо всі асоціації виявити проблеми у своїх учасників, які відчують здорожчання пропан-бутану, та закликати підтримати нашу інформаційну акцію.

 

3) Просимо всіх автомобілістів з ГБО надіслати листи в асоціації, депутатам, законодавчі, виконавчі органи влади. У листі напишіть, скільки приблизно ви споживаєте пропан-бутану в місяць (в рік) і яка це буде сума в перерахунку +3 грн за 1 літр.  

 

4) Просимо всіх журналістів висвітлити та підтримати в засобах масової інформації нашу інформаційну акцію #NOTAXLPG.

 

5) Просимо копії ваших надісланих офіційних листів розміщувати на ваших сторінках Facebook з хештегом #NOTAXLPG та надсилати в месенджер та на Email в ТОВ “УКРАВТОНОМГАЗ”.

 

Проблема в тому, що органи влади сприймають тільки офіційні звернення асоціацій та підприємств. В червні 2019 року ми так само закликали агропідприємства писати офіційні звернення в органи влади, щоб не допустити введення ліцензій на зберігання палива, яке використовується для власних потреб. Після тисяч звернень підприємств комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики депутатам вдалося зрозуміти проблеми паливного ринку. Як результат Ліцензії скасовано!

 

З повагою, колектив ТОВ “УКРАВТОНОМГАЗ”Відкритий лист-зверненняВідкритий лист-звернення       

 

Ми закликаємо підтримати нашу інформаційну акцію #NOTAXLPG, що до збереження ставки акцизного податку на скраплений газ. Якщо ви не байдужі до екологічної, соціальної та економічної ситуації в Україні приєднуйтесь до ініціативи "УКРАВТОНОМГАЗ", просимо заповнити форму нижче. ВСЕ БУДЕ УКРАВТОНОМГАЗ!

ПІБ
Компанія
Телефон *
E-mail *
Ваші пропозиції
 

 

Читайте інтерв'ю з директором ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"

 

lbhtrnjhБудівництво складів зберігання ЗВГ - ключовий напрям ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ на 2018 р.Про причини ресурсної кризи в Україні. Будівництво складів зберігання ЗВГ в «УКРАВТОНОМГАЗ», автономне газопостачання та зберігання скрапленого газу (ЗВГ). 
logoКабміну пропонують відмінити акциз на ЗВГ для побутових потребКомпанія «УКРАВТОНОМГАЗ» пропонує Кабінету Міністрів розглянути питання про зняття акцизного податку на скраплений газ, який використовується для систем опалення, генерації і електроенергії, а також технологічних процесів у виробництві. 
directorЯк АГЗП виграють суди у владиЯкі газові заправки є об'єктами підвищеної небезпеки. Чи є АГЗС об'єктом будівництва? ТУ (технічні умови) для газових АЗС.

 

 

Віктор Черненко комерційний директор ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" розповідає про наслідки ініціативи про підвищення акцизу на скраплений газ в 2,5 рази на Першому діловому каналі.

 

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ презентував газові електрогенератори на виставці ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ 2019

   

 

 

Пропан-бутан може бути хорошою альтернативою для природного газу в Україні. Але проблема конкурентоспроможності скрапленого газу в акцизному податку. В Європі цей податок відсутній, акциз пропонують скасувати і в Україні.

Дивіться відеосюжет 5 каналу:

 

 

 

Енергобезпека агропідприємств потребує термінового реформування - репортаж телеканалу "Перший Діловий" з виставки "АГРО 2019". 

 

 

Як скраплений газ пропан-бутан допоможе Україні подолати газову кризу, чому пропан-бутан – це вигідна альтернатива природному газу, що таке SNG-система – відповіді на ці питання дивіться в інтерв'ю директора УКРАВТОНОМГАЗ для журналу «OILMARKET».

 

елеватор, газификация

 

 

 

7 причин отключения природного газа промышленным предприятиям

Вартість газу, газового опалення і порівняння різних видів палива ви можете розрахувати на калькулятрі оплалення на нашому сайті (натискайте банер нижче)

Калькулятор отопления и тарифы на газ

 

Проблеми і перспективи розвитку зрідженого газу в Україні читайте і дивіться відео на сайті.

 

Отмена акцизного налога на сжиженный газ, пропан-бутан

 

 

 Форум Облік Нафтопродуктів 2016 (Перший Діловий телеканал)

 

 

 

Смотреть все видео
 • 24 июня 2020 г.
  Газопостачання пропан-бутаном молокозаводу | УКРАВТОНОМГАЗ
 • 16 июня 2020 г.
  Газопостачання пропан-бутаном птахокомбінату | УКРАВТОНОМГАЗ
 • 15 июня 2020 г.
  Газопостачання асфальтобетонного заводу | УКРАВТОНОМГАЗ
 • 15 июня 2020 г.
  Автономне газопостачання металургійного заводу | УКРАВТОНОМГАЗ
 • 15 июня 2020 г.
  Газопостачання пропан-бутаном елеватора | УКРАВТОНОМГАЗ
 • 4 июня 2020 г.
  Автономне газопостачання асфальтобетонного заводу | УКРАВТОНОМГАЗ
 • 29 мая 2020 г.
  Автономне газопостачання зерносушарок | УКРАВТОНОМГАЗ
 • 25 декабря 2019 г.
  Віктор Черненко комерційний директор ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" розповідає про наслідки ініціативи про підвищення акцизу на скраплений газ в 2,5 рази на Першому діловому каналі.
 • 27 января 2020 г.
  ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" ЗАКЛИКАЄ ВСІХ УЧАСНИКІВ РИНКУ LPG ПІДТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНУ АКЦІЮ #NOTAXLPG
 • 11 ноября 2019 г.
  УКРАВТОНОМГАЗ презентував газові електрогенератори на виставці ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ 2019
 • 5 июня 2019 г.
  УКРАВТОНОМГАЗ на виставці "АГРО 2019" - репортаж каналу 112 Україна
 • 7 июня 2019 г.
  УКРАВТОНОМГАЗ на виставці "АГРО 2019" - репортаж телеканалу «Перший Діловий»
 • 18 апреля 2019 г.
  Випаровувачі скрапленого газу KGE (Korea Gas Engineering) від УКРАВТОНОМГАЗ
 • 9 ноября 2018 г.
  УКРАВТОНОМГАЗ на виставці АВТОДОРЕКСПО 2018. Газопостачання пропан-бутаном асфальтних заводів
 • 17 октября 2018 г.
  УКРАВТОНОМГАЗ на 4-у газовому форумі
 • 25 мая 2018 г.
  Інтерв'ю директора УКРАВТОНОМГАЗ для журналу «OILMARKET»
 • 23 февраля 2018 г.
  УКРАВТОНОМГАЗ на выставке "Зерновые технологии 2018"
 • 6 сентября 2017 г.
  LPG-CAR - все газовые заправки, цены на газ на заправках. Газовые заправки, все АГЗС
 • 18 мая 2017 г.
  Автономное газоснабжение сжиженным газом пропан-бутаном. Газоснабжение предприятий от Укравтономгаз
 • 6 марта 2017 г.
  Пропан - це Енергетична незалежність України. Домбровський О. Г.
 • 3 марта 2017 г.
  Телеканал Бізнес про Форум "Облік Нафтопродуктів 2016"
 • 3 марта 2017 г.
  Телеканал 24 - подробиці тіньового ринку нафтопродуктів України
 • 17 сентября 2015 г.
  АВАРИЙНО-РЕЗЕРВНОЕ газоснабжение от Укравтономгаз «AQUA THERM»
 • 3 марта 2017 г.
  Укравтономгаз. Репортаж UBR на выставке «AQUA THERM» - 2015
 • Мониторинг LPG - новые технологии учета топлива от ООО «Укравтономгаз»
 • Автономная газификация с Укравтономгаз - ваш путь к энергонезависимости
 • Автономная газификация и газоснабжение
 • Автономная газификация сжиженным газом пропан бутаном
 • Установка мониторинговой системы LPG от Sensile и Укравтономгаз
 • Экстренное заседание Кабмина по вопросам энергетической безопасности!
 • Відеопрезентація Форуму «Облік Нафтопродуктів 2016»
 • Всеукраїнський форум «Облік Нафтопродуктів 2016»
 • Форум «Учет нефтепродуктов»
 • Страшные последствия добычи сланцевого газа
 • Taras Nikolaenko Форум «Облік нафтопродуктів» 2016
Акционные товары
×

ЗУСТРЧАЙТЕ НОВИЙ САЙТ УКРАВТОНОМГАЗ

×
Пожалуйста, лайкните нашу страницу на facebook и оставайтесь в курсе всех подробностей рынка пропан-бутана
×
Подпишитесь на нашу рассылку и получайте первым актуальные новости и акционные предложения на оборудование.
Ваше имя:
Ваш e-mail: